אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי לעזור לנו להעניק לך את החוויה הטובה ביותר כשאתה מבקר באתר שלנו. על ידי המשך השימוש באתר זה, אתה מסכים לשימוש שלנו בעוגיות אלו.
אנו שמחים לבשר כי האוניברסיטה העברית וקרן אדמונד בנימין דה רוטשילד החליטו לפתוח מחזור חדש בתכנית מלגות ע"ש "אריאן דה רוטשילד" לדוקטורנטיות מצטיינות לשנת הלימודים מתשפ"ג. לפרטים נוספים לחצו כאן
ניתן להגיש מועמדות באמצעות אתר להגשת מועמדות בלבד, כאן